Regulamin

1. Sklep internetowy www.market.multi-grafia.pl zwany dalej MG Market prowadzi firma BALMEDIA, NIP 681-142-63-74, REGON 260374940, ul. Morelowa 3 lok. 17, 80-174 Gdańsk

2. Kupujący, który składa zamówienie w MG Market powinien zapoznać się z treścią Regulaminu i zaakceptować zawarte w nim postanowienia.
3. MG Market pracuje w dni robocze i soboty w godzinach 9-21.
4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
5. Zamówienia realizowane są tylko na terenie Polski.
6. Ceny towarów znajdujących się w ofercie MG Market podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
7. Sklep MG Market zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie oraz wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia. Zmiany cen czy wycofanie towarów z oferty nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.
8. Zamówienia przyjmowane są przez formularz zamówienia na stronie sklepu internetowego MG Market lub telefonicznie.
9. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzyma e-mailem odpowiedź z serwisu sklepu MG Market potwierdzającą przyjęcie zamówienia.
10. Realizacja potwierdzonego zamówienia następuje: w przypadku wyboru przez Kupującego sposobu zapłaty „przelew bankowy” – po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku sklepu MG Market.
11. Sklep MG Market zastrzega możliwość dokładnej weryfikacji każdego zamówienia bądź jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość co do ich rzetelności.
12. Czas realizacji zamówienia – czyli czas od przyjęcia zamówienia do wysłania przesyłki do Kupującego wynosi 1-3 dni roboczych. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy. MG Market jednak dołoży starań, aby zamówienie zostało zrealizowane w ciągu 1-3 dni roboczych.
13. Koszt przesyłki pokrywa Kupujący.
14. MG Market nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczanie przesyłek przez firmy kurierskie bądź operatora pocztowego.
15. W przypadku gdy Kupujący reguluje należność w formie przedpłaty lecz nie uiścił całości należności bądź nie uwzględnił w kwocie przelewu kosztów przesyłki za zakupiony towar, MG Market zastrzega sobie prawo do odmowy wysyłki do momentu zapłaty pełnej kwoty należności. W przypadku dalszej zwłoki w regulowaniu należności w ciągu kolejnych 5 dni roboczych, wpłacona przez Kupującego kwota zostaje zwrócona na jego rachunek bankowy po potrąceniu kosztów manipulacyjnych, a zamówienie zostaje anulowane.
16. Każda transakcja potwierdzona jest fakturą VAT.
17. Przy odbiorze paczki należy sprawdzić czy przesyłka nie została uszkodzona. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałe w czasie transportu, będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez Kupującego i doręczyciela.
18. W przypadku reklamacji należy skontaktować się ze Sklepem MG Market za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko Kupującego, nr zamówienia, nr faktury VAT oraz opisać przedmiot reklamacji.
19. Zgodnie z Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni od daty odbioru przesyłki. Jest to możliwe tylko w przypadku, gdy produkt jest w oryginalnym opakowaniu, nie jest zniszczony i nie nosi śladów użytkowania. Zwroty prosimy kierować na adres: MULTI-GRAFIA, ul. Łąkowa 5A, 26-065 Micigózd z dopiskiem 'zwrot'. MG Market dokona zwrotu ceny produktu, koszty przesyłki oraz inne koszty uboczne transakcji nie podlegają zwrotowi.
20. Sklep MG Market nie zwraca kosztu odesłania towaru w przypadku rezygnacji z produktu.
21. Sklep MG Market nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
22. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem, zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
23. Firma MULTI-GRAFIA gwarantuje Państwu ochronę danych osobowych (zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dn. 29.08.1997 r.), zarówno w procesie ich przetwarzania jak i przechowywania, chroniąc je przed dostępem osób nieupoważnionych do tego. Firma MULTI-GRAFIA nie udostępnia żadnych danych osobowych innym osobom, instytucjom czy firmom. Dane osobowe niezbędne są do realizacji zamówienia. W każdej chwili przysługuje Państwu wgląd we własne dane, ich zmiana bądź żądanie ich usunięcia oraz zaprzestanie ich przetwarzania.

Użyte nazwy i znaki należą do ich właścicieli i zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.

Postanowienia końcowe
Zamówienia hurtowe realizowane są w inny sposób i na innych warunkach, dlatego też zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z firmą MULTI-GRAFIA.


Akcesoria do telewizorów


W razie zainteresowania dodatkową ofertą prosimy o kontakt z naszym konsultantem.